AUTOS - Automobilių mėgėjų klubas
AUTOS - Automobilių mėgėjų klubas

PARDUODANT AUTOMOBILĮ – NUPLĖŠIAMAS LIPDUKAS !!!!! BET KOKIU ATVEJU !!!!!!!!

 1. Žinutes, tema “MACHIAU, PASTEBETAS, ir t.t.” siūlau (primygtinai) rašyti tam tikra tvarka ir tik į omnitel.autos.club grupę. Subject’o eilutėje privalo (!!!) būti žodis “Machiau” (būtent kaip parašiau) ir nick’as object’o, kurį pastebėjote. Tokiu būdu OE5 turi galimybę filtruoti laiškus pagal subject’o eilutę ir bus galima išvengti traffic’o. Pvz.: “Machiau Bumcika”
  • (Papildymas prie 1-o punkto). Laiškų stiliumi “Machiau ir mane pamate” rekomenduojama nerašyti:
   Pasimatei prie sankryžos, susimosikavai ir džiaugiesi per visą konfą.
   Stovėjo mašina, pamatei nick’ą (nebent 1b-2 punktas)
  • Laiškus “Machiau” stiliumi siūloma rašyti:
   tik tada, jei neįvyko abipusis susimatymas, matymo metu matomasis blaškėsi po kelią ir nematė, kad jį bando @utosas apmirgalinti.
   be nick’o ir įdomu kas ten buvo.
   abipusis susimatymas buvo kažkuom tikrai įdomus ir kitiems @utosams: toli nuo tradicinių buvimo vietų, kaip Vilnietį pamato Klaipėdoj, Kaunietį Vilniuje ir t.t.
   Netikėtai susitikus daugiau nei 2-iem @utosam.
   Naujokams pirmą bet kokį matymą ir post’inimą apie tai į konfą atleisime – visgi malonus tas pirmas kartas 🙂
  • Tema “Machiau xxx su +1”. Negalima skelbti apie matytą @utosą su +1 (nebent tiksliai žinai, kad tas konkretus +1 yra autorizuota minėto @utoso versija 🙂 (© kewle)
 2.  Žinutės ne į temą subject’o eilutę siūlau žymėti “OT:” ir problemos/pranešimo/užklausimo tema. Pvz.: “OT: Reikia shaldytuvo”. Viskas remiasi į tai, kad daugelis yra neuž’subscribe’ine kitų grupių kaip “commerce”, “talk” ir kt., ir savo neautomobilinėm temom nori pasiteirauti @utosų (pvz., kaip aš 🙂 )
 3. PROBLEMŲ SPRENDIMUI naudoti raktinius žodžius “Reikia:”, “Reikia patarimo:”, “Problema:”. Pvz.: “Problema: pamechiau rata”, “reikia patarimo: pirksiu rata”, “Help: neatsidaro durys” ir pan.
 4. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS pageidautina konfoje nesišvaistyti, nes tai sulyginama su pakeltu tonu. Didžiosiomis raidėmis leidžiama skelbti itin svarbią informaciją (meet’o galutinę datą, sborkių paskutinę datą, maikonų, lipalų dalinimo datą).
 5. SUMAŽINTI Overquote’inimą nors iki 75%
 6. ATSISAKYTI HTML’o pilnai.
 7. Diskusijai išsirutuliojus į asmeniškus reikalus tarp 2 žmonių – NUTRAUKTI SUSIRAŠINĖJIMĄ konfoje ir pereiti į asmeninį susirašinėjimą mail’u. Pvz., “Kur tu gyveni?, Ash ten, Ash irgi ten, Tada kaimynai esam, Aha”
 8. ATSISAKYTI BEPRASMIŠKŲ laiškų, t.y. vengti laiškų, kai reply’inant paliekamas visas tekstas, o tik prirašoma “Cool!”, “Gerai!”, “Aha” ir t.t.
 9. Atsakinėjant į laišką, būtina PALIKTI KELIAS esmines EILUTES iš ankstesnio laiško, kad būtų aišku apie ką eina kalba.
 10. PASIKEITUS diskusijos TEMAI – būtina pakeisti subject’o eilutės turinį į naujos temos pavadinimą.
 11. @utosas – “@utos” KLUBO NARYS. Dėl galimų nesusipratimų ir painiavos pageidautina automobilių nevadint @utosais. Pvz., “Skubiai reikia @utosui pagalbos”, “Parduodamas @utosas”. ir t.t.
 12. Nepavykus žinutei, įmetus ne į tą grupę, atsisakyti reply’inimų į ją “Atsiprashau, ne ten pataikiau” ir pan. Žinutę reikia nu’Cancel’inti. OE tai padaryti galima Message>CancelMessage.
 13. Mažinant Traffic’ą grupse, *.autos suskaidyta į atitinkamus pogrupius pagal temą: omnitel.autos.audio, omnitel.autos.bmw, omnitel.autos.binaries. Savo ir kitų patogumui rašykite žinutes į atitinkamą grupę.
 14. PAVEIKSLIUKAMS skirta omnitel.autos.binaries grupė. Į ją siūloma post’inti didesnius nei 10 Kb paveiksliukus. Iki 10 Kb paveiksliukus iš bėdos galima post’inti į omnitel.autos grupę. Tam idealiausiai tinka GIF arba JPEG paveiksliukų formatas.
 15. Atsižvelgiant į tai, kad daugėja F1 fanų, laiško, kurio tema yra F1, subject’e įrašyti “F1”
 16. Dujines problemas siūloma taip pat išskirti atskiru Subject’u: “Dujos: …”.
 17. Ieškant konkretaus žmogaus, subject’e nurodoma: “2 Shlipsas”, “2 Zmogas”
 18. Dėl lietuviškų raidžių:
  • Kadangi realybėje egzistuoja daug variantų, kai juzeris neturi galimybių matyti lietuviškus simbolius nepriklausomai jo noro ar nenoro, ir siekdami nesudaryti vieni kitiems bereikalingų problemų, lietuviškų simbolių konferencijose omnitel.autos.* prašytume nenaudoti.
  • Norintiems rašyti lietuviškai – http://www.liks.lt/modules/tinycontent/index.php?id=23
 19. Naujokams apie lipalų gavimą visa informacija pateikta naujokų puslapyje.
 20. Pavojai, aka radarai, traffic’ai, kelio darbai ir t.t., kas yra skubu ir svarbu siūloma išskirti subj. didž. raidėmis “ALERT: radaras”, “ALERT: traffic’as” ir t.t.
 21. Punktas 1 skiriamas/pernešamas į omnitel.autos.club pogrupį.
 22. Temos, kaip “Machiau”, “Maikonai”, “Lipalai”, “Meetai” pernešamos į omnitel.autos.club pogrupį. Visus aptarinėjimus šiomis temomis privalu vykdyti šioje grupėje, omnitel.autos paliekant techninei daliai (ps: šis klausimas dabar diskutuojamas ir nežinia koks bus tos diskusijos rezultatas).
 23. Prisistatymus, naujokų užklausimus apie @utosų klubą ir t.t. privaloma rašyti į omnitel.autos.club grupsą.
 24. Drag’ų pranešimai, užklausimai, diskusijos susiję su šia tema, išskiriami “Drag:” principu, pvz. “Drag: shiandien Rotushes aikshteje”.
 25. Gimtadieniai, ir kita asmeninė informacija skelbiama TIK omnitel.autos.club pogrupyje. Žinutės išskyrimui siūlau naudoti frazę “Gimiau”.
 26. Dėl minimeet’ų. Susirinkus į minimeet’ą daugiau nei 10 tikrų @utosų (turinčių lipdukus ilgą laiką), siūlau minimeet’ą laikyti pavykusiu su teise įkrikštyti naują @utosą. Atskirais ypatingais atvejais galima pasikliauti/apsieiti mažesniu skaičiumi.

Pagrindinė konfos traffic’o apribojimo idėja turėtų būti tokia: Jeigu gali nerašyti – NERAŠYK!

Pepper Pizza autosam

www.pepperpizza.lt picerija Kaune, Autos klubo nariams suteiks 20%. nuolaidą atėjus į picerija su ...

Autos Maikonai

@utos GM 2012

Mieli @utos'ai - šių metų GM vyks 2012.12.11 (antradienį). Renkamės Vilniuje prie Siemens ...

Autos klubas

Naujas tinklapis!

Sveiki autosai! Štai po ilgos pertraukos pagaliau atnaujintas klubo tinklapis, kurį kartu su ...